Mój sklepUlica: Gliniana 12B
97-300, Piotrków Trybunalski

województwo łódzkieStrona www: http://www.amax-siec.pl

 

Kontakt

AMAX Polska Sieć Handlowa Sp. z o.o.

Tel./Fax: 044 / 649 66 59


Opis sieci

Polska Sieć Handlowa Mój sklep działa w ramach firmy AMAX, która została założona w 1989 roku jako hurtownia spożywcza specjalizująca się w dystrybucji tłuszczów.

Sieć opiera swoja działalność na współpracy hurtowni artykułów spożywczych, centrum logistycznego i odbiorców detalicznych.

AMAX oferuje swoim partnerom handlowym współpracę na zasadach wspólnego interesu, dając im możliwość zostania współwłaścicielami centrum logistycznego. Każdy właściciel sklepu współpracuje w ramach sieci według zasady deklaratywnej bądź udziałowej.

Zasada deklaratywna polega na zadeklarowaniu wzajemnej współpracy w zakresie zaopatrzenia przez hurtownie sklepów w ramach uzgodnionego asortymentu oraz wyrażeniu zgody przez właścicieli sklepów na reprezentowanie przez hurtownię ich interesów u producentów w zakresie negocjacji dla nich cen zaopatrzeniowych.

Zasada udziałowa, poza wymienionymi powyżej, polega na wykupieniu udziałów w hurtowni przez właścicieli sklepów, co czyni ich współwłaścicielem hurtowni i uprawnia do dywidendy z zysków wypracowywanych przez hurtownię, oraz otrzymania na korzystnych warunkach kredytów z funduszy specjalnych wypracowanych przez hurtownię na remonty, inwestycje w wyposażenie sklepów lub budowę nowych sklepów.

AMAX wspiera swoich partnerów - udziałowców poprzez kredytowanie lub wspólnie z nimi inwestuje w budowę nowych sklepów. Wydaje również gazetki dla konsumenta oraz daje możliwość elektronicznego zamawiania towarów i otrzymywania drogą elektroniczną dokumentów związanych z ich dostawą.

W ofercie hurtowni AMAX znajduje się około 3 000 produktów spożywczych. Zasięg jej działania rozciąga się na północy od Warszawy i Konina do Katowic na południu, oraz ze wschodu od Kielc i Radomia do Kalisza Sieradza i Wielunia na zachodzie. Ilość aktywnie obsługiwanych klientów przekracza liczbę 15.

Spółka posiada nowoczesny magazyn logistyczny o powierzchni 5 000 m2, nowoczesny transport oraz system zarządzania oparty na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie logistyki.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Mój sklep