MetaUlica: Zagnańska 61
25-528, Kielce

województwo świętokrzyskieStrona www: http://siecihandlowe.kolporter.com.pl

 

Kontakt

Kolporter Sieci Handlowe Sp. z o.o

Biuro Zarządu

Tel. 041 / 367 84 02

Fax 041 / 345 15 08

Infolinia: 0 801 025 555


Opis sieci

Sieć Marketów Spożywczych Meta należy do firmy Kolporter Sieci Handlowe (wcześniej Kolporter Saloniki Prasowe) wchodzącej w skład Grupy Firm Kolporter i obejmuje swoim zasięgiem teren całego kraju.

Kolporter posiada sieć sprzedaży liczącą w chwili obecnej ponad 1 000 saloników i minisaloników prasowych, 11 Marketów Spożywczych Meta i 13 Salonów Multimedialnych. W ofercie sieci znajduje się 120 000 produktów, a jej punkty odwiedza rocznie 37 mln. klientów. Firma zrzesza swoje sklepy na zasadach franczyzy.

Meta Markety to sieć samoobsługowych sklepów spożywczych o powierzchni od 50 do 100 m2, zlokalizowanych na osiedlach mieszkaniowych w miejscowościach o różnej wielkości. W asortymencie sklepów znajduje się pieczywo, nabiał, alkohole, napoje, słodycze, artykuły FMCG. Dodatkowo w Marketach można opłacać rachunki.

Sieć Meta Marketów budowana jest na zasadzie Systemu Partnerskiego stworzonego przez firmę Kolporter Sieci Handlowe. Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za funkcjonowanie punktu jest Partner Kolportera Sieci Handlowe, któremu firma oddaje w użytkowanie lokal wraz z pełnym wyposażeniem oraz zapewnia źródło towarów handlowych.

W zamian Partner świadczy usługę pośrednictwa sprzedaży. Zysk Partnera stanowi wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży uzyskanej ze sprzedaży oferowanych towarów.

Wielkość sieci

Sieć Meta posiada 2 placówki (oddziały), w 2 miastach, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Meta