PocztowyUlica: Jagiellońska 17
85-959, Bydgoszcz

województwo kujawsko-pomorskieStrona www: http://www.pocztowy.pl

 

Kontakt

Bank Pocztowy S.A.

Tel. 052 / 349 91 00

Biuro w Warszawie

ul. Polna 11
00-633 Warszawa

Tel. 022 / 328 75 00


Opis sieci

Bank Pocztowy to uniwersalny i nowoczesny bank świadczący przyjazne i przejrzyste usługi finansowe w Urzędach Pocztowych oraz w sieci własnej na terenie całego kraju. Powstał w 1990 roku w Bydgoszczy, a od 2006 roku wprowadza wraz z Pocztą Polską sieć Stanowisk Finansowych w Urzędach Pocztowych.

Jego akcjonariuszami są renomowane instytucje, cieszące się dużym zaufaniem społecznym p.p.u.p. Poczta Polska (75% minus jedna akcja) oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski (25% plus jedna akcja), dzięki którym bank posiada jedną z największych sieci dystrybucji oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bankowych.

Bank Pocztowy jest obecny w blisko 5 000 Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju, gdzie oferuje m.in. Rachunki Oszczędnościowo Rozliczeniowe, wpłaty i wypłaty na konto, lokaty złotowe, kredyty gotówkowe.

Klienci Pocztowego mogą korzystać z jednej z największych w kraju sieci bezpłatnego dostępu do zgromadzonych środków (około 10 000 punktów). Sieć ta składa się z kilku tysięcy Urzędów Pocztowych, w których możliwe są wpłaty i wypłat środków, a także bankomatów sieci PKO BP, Kredyt Banku, Cash4You oraz Euronet, z których klienci mogą bezprowizyjnie wypłacać gotówkę.

W ofercie banku znajduje sie również możliwość dostępu do środków przez: bankowość internetową (usługa Pocztowy24), konsultantów telefonicznych w Call Center, możliwość sprawdzania stanu konta przez SMS.

Oferta Pocztowego skierowana jest do klientów indywidualnych, mikro firm, wspólnot mieszkaniowych oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Razem z p.p.u.p. Pocztą Polską bank wprowadza bankowość pocztową, tworząc sieć Stanowisk Finansowych w Urzędach Pocztowych, które są zintegrowane z systemem informatycznym Banku Pocztowego. Stanowiska te umożliwiają szybką i profesjonalną obsługę klientów.

Wspólne plany Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej zakładają stworzenie do 2009 roku ponad 3 300 Stanowisk Finansowych na terenie całego kraju.

Wielkość sieci

Sieć Pocztowy posiada 1 placókę (oddział), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Sienkiewicza 2, 41-200 Sosnowiec
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Pocztowy