RaiffeisenUlica: Piękna 20
00-549, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.raiffeisen.pl

 

Kontakt

Raiffeisen Bank Polska S.A.

Tel. 022 / 585 20 00

Fax 022 / 585 25 85

Infolinia: 0 801 602 801
(z telefonów stacjonarnych)

Infolinia: 022 / 549 99 00
(z telefonów komórkowych i z zagranicy)

Ocena dla sieci Raiffeisen

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Raiffeisen


Opis sieci

Raiffeisen Bank Polska S.A. jest polskim bankiem należącym do RZB, wiodącej Grupy Bankowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i w Austrii.

Na czele Grupy RZB stoi Raiffeisen Zentralbank Österreich AG (RZB) z siedzibą w Wiedniu, który jest trzecim co do wielkości bankiem austriackim i centralną instytucją Grupy Bankowej Raiffeisen (RBG).

Grupa Raiffeisen prowadzi działalność nie tylko poprzez afiliowane banki, ale także instytucje oferujące specjalistyczne usługi finansowe.

Obecnie do Grupy Raiffeisen w Polsce poza Raiffeisen Bank Polska S.A. należą spółki: Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o., Raiffeisen-Leasing Polska S.A., Raiffeisen Faktoring Polska Sp. z o.o.

Raiffeisen Bank Polska S.A. jest bankiem środka - koncentruje się na obsłudze średnich i mniejszych przedsiębiorstw oraz polskiej klasy średniej. Posiada także rozbudowaną ofertę produktów i usług dla dużych przedsiębiorstw.

W zakres działalności banku wchodzi: Obsługa Klientów Indywidualnych,
Obsługa VIP – Raiffeisen Club, Obsługa Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Pakiet R-Profit, Bankowość Korporacyjna.

Od momentu powstania bank rozwija się dynamicznie, plasując się obecnie na początku drugiej dziesiątki sektora bankowego pod względem wartości aktywów i funduszy własnych.

Zatrudnia ponad 2600 pracowników w oddziałach na terenie całego kraju, których sieć zbudował od podstaw. Łącznie z centralą w Warszawie posiada obecnie około 90 placówek.

We wszystkich obszarach działania Raiffeisen Bank Polska S.A. stawia na wysoką jakość usług, dopasowując swoją ofertę do potrzeb każdego klienta. Stale rośnie znaczenie banku na rynku polskich usług finansowych, co potwierdzają zarówno rekordowe wyniki finansowe, jak i uznanie uzyskiwane w licznych rankingach i konkursach.

Wielkość sieci

Sieć Raiffeisen posiada 86 placówki (oddziały), w 47 miastach, we wszystkich województwach w Polsce.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
15.
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5, 87-800 Włocławek
1 2 3 4    Następna strona 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Raiffeisen

Totalne dno. Wypłata gotówki trwała 50 min. Jedna ślamazara instruowała drugą a kolejne trzy liczyły pieniądze olewając kolejnego klienta. Mogą to robić jak nie ma interesantów. Profesjonalizm jest dla nich pojęciem nieznanym.

Data dodania: 06/03/2018

Dodał: Starter

nie kompetentna obsługa nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie klienta dodatkowo mało przyjemna dla klientów a jak zauważyłem dla pracowników również

Data dodania: 19/05/2016

Dodał: Paweł

Obsługa nie do przyjęcia.Jedna Pani obsługuje transakcje gotówkowe.Byłam dzisiaj i miałam czekać aż kasjerka obsłuży kogoś na zapleczu.Innego dnia nie działał system więc również wszyscy czekali nie wiem jak długo ale ponoć jakieś 2 godziny.

Data dodania: 01/04/2015

Dodała: Viola

A tak było dobrze z Polbankiem, teraz wszystko się zmieniło, nie można się dodzwonić, bo nikt nie odbiera, kolejki dłuższe, ludzie piją herbatkę, a klienci czekają, złożyłam 3 reklamacje, które bank załatwił odmownie. Rezygnuję.

Data dodania: 23/01/2015

Dodała: Anna

Będąc w oddziale banku możemy czekać dość długo, żeby wpłacić pieniądze na konto (1 godz.20 minut), gdyż okazuje się, że tylko jedno okienko kasowe jest otwarte, po czym zamykane jest na 20 minut i czekasz kliencie, aż pani kasjerka wróci.

Data dodania: 11/01/2015

Dodała: Dorota


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Raiffeisen