mBankUlica: Senatorska 18, skr. poczt. 728
00-950, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.mbank.pl

 

Kontakt

mBank S.A.

Tel. 22 / 829 00 00

Fax 22 / 829 00 33

Ocena dla sieci mBank

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci mBank


Opis sieci

Pierwszy bank elektroniczny w Polsce- mBank jest projektem BRE Banku S.A. Należy do Grupy BRE Bank, zapewniającej kompleksową i nowoczesną ofertę usług finansowych. BRE Bank S.A. jest jedynym lub znaczącym udziałowcem spółek tworzących Grupę BRE Bank.

BRE Bank zaliczany jest do grona najważniejszych instytucji finansowych w Polsce pod względem posiadanego kapitału, rozmiarów działalności, tempa rozwoju, różnorodności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu technologii bankowej.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw, a dostarczając usług finansowych wysokiej jakości i intensywnie rozwijając ofertę przeznaczoną dla klientów korporacyjnych utrzymuje wysoki udział w obsłudze dużych korporacji i instytucji.

Bogata oferta, m.in. w zakresie rozliczeń, zarządzania płynnością, bankowości elektronicznej i dostępu do źródeł finansowania, pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. BRE Bank jest też cenionym specjalistą w obsłudze transakcji związanych z eksportem i handlem zagranicznym.

Za pośrednictwem mBanku oraz MultiBanku BRE Bank jest obecny także na rynku nowoczesnych usług bankowych dla klientów indywidualnych.

mBank jest liderem bankowości elektronicznej i mobilnej w Polsce pod względem liczby klientów, liczby rachunków, ilości zgromadzonych depozytów i dynamiki ich wzrostu. Istnieje także na rynkach zagranicznych. Z jego usług korzystają Czesi i Słowacy.

Oferta mBanku skierowana jest do klientów indywidualnych oraz mikrofirm. Uzupełnia ją platforma e-commerce oraz pierwszy w Polsce niezależny, wirtualny operator komórkowy – mBank mobile. Rachunek eKONTO posiada najszerszą na rynku funkcjonalność.

Klienci mBanku moga korzystać z jego usług 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.

Wielkość sieci

Sieć mBank posiada 284 placówki (oddziały), w 88 miastach, we wszystkich województwach w Polsce.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
4.
ul. Al. IX Wieków Kielc 2B, 25-516 Kielce
8.
ul. Kościuszki 7 11, 45-018 Opole
1 2 3 4 5 ...    Następna strona 

Najnowsze opinie o placówkach sieci mBank

Nie zostałam załatwiona bo nie było osoby, która mogła by mnie obsłużyć (chodzi o IKE)

Data dodania: 21/04/2017

Dodała: lidia

brak profesjonalizmu przy obsłudze kredytowej.

Data dodania: 09/12/2016

Dodał: bogumil

Miła obsługa

Data dodania: 29/11/2016

Dodał: Michał

Gdyby tu była opcja super - to bym ją zaznaczyła! Pracownicy tej placówki, są najbardziej kompetentnymi i chętnymi do pomocy w CAŁYM KRAJU! Pomogli nam w sprawie, której nie mogły rozwiązać: placówka mbanku w Białystoku w Poznaniu i w Warszawie!

Data dodania: 21/10/2016

Dodała: Prezes Stowarzysz. Polskiego B

obsługa w tym banku woła o pomste do nieba

Data dodania: 10/06/2016

Dodała: klient


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci mBank