Kredyt BankUlica: Kasprzaka 2/8
01-211, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.kredytbank.pl

 

Kontakt

Kredyt Bank S.A.

Tel. 022 / 634 54 00

Fax 022 / 634 53 35

Infolinia: 0 801 360 360
(z telefonów stacjonarnych)

Infolinia: 081 / 531 72 00
(z telefonów komórkowych i z zagranicy)

Ocena dla sieci Kredyt Bank

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Kredyt Bank


Opis sieci

Kredyt Bank jest dużym, giełdowym bankiem uniwersalnym, notowanym w pierwszej dziesiątce banków w Polsce. Obsługuje różne grupy klientów, ze szczególnym uwzględnieniem klientów detalicznych, private banking oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Strategicznym akcjonariuszem banku jest belgijska bankowo-ubezpieczeniowa Grupa KBC, która ma 80% udział w kapitale akcyjnym banku. Jest ona jedną z wiodących instytucji finansowych w Europie, zatrudniającą 51 tys. pracowników i świadczącą usługi 11 mln klientom o kapitalizacji rynkowej wynoszącej ok. 25 mld EUR.

Kredyt Bank oferuje produkty i usługi finansowe o najwyższej jakości, dostosowane odpowiednio do potrzeb wszystkich grup klientów, a dzięki rozbudowanej sieci placówek i bankomatów oraz systemowi bankowości elektronicznej umożliwia wygodny i uniwersalny dostęp do swoich usług.

We współpracy z TUiR Warta Bank, jako jeden z pierwszych na polskim rynku zaoferował usługi bancassurance, czyli usługi bankowe i ubezpieczeniowe dostępne „pod jednym dachem”.

Kredyt Bank w ślad za innymi instytucjami finansowymi należącymi do grupy KBC wprowadził nowe logo. Nie rezygnując z dotychczasowego wizerunku i charakteru banku podkreśla związek z KBC, dużą międzynarodową grupą finansową. Wprowadzenie nowego logotypu to także podkreślenie bliskiej współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym WARTA, polskim partnerem w grupie KBC.

Do Grupy Kapitałowej Kredyt Banku należą Żagiel S.A., Kredyt Lease S.A., Kredyt Trade Sp. z o.o.

Grupa koncentruje się na usługach finansowych dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.
Dzięki efektywnej współpracy między podmiotami, oferuje kompleksową obsługę finansową – usługi bankowe, pośrednictwa kredytowego, leasingu, rynku pieniężnego, a pośrednio także ubezpieczeniowe.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Kredyt Bank

Kolejka przy kasie; 1-osoba obsługuje...

Data dodania: 11/10/2013

Dodał: jarass

Bardzo miłe, KOMPETENTNE panie. Brałem dwa kredyty. Pozdrawiam S.Świrski

Data dodania: 10/10/2013

Dodał: s

Nie mam żadnych zarzutów.

Data dodania: 04/10/2013

Dodał: zadowolony

brak kolejek, uprzejma obsługa i dobre doradzanie

Data dodania: 24/09/2013

Dodał: mariano

Opinia negatywna
Podjęcie decyzji o przepisaniu hipoteki na mieszkanie więcej warte, Kredyt Banku zajmuje bardzo dużo czasu, choć sprawa jest bardzo pilna. Prośby nic nie dają !!!

Data dodania: 13/09/2013

Dodała: ktoś


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Kredyt Bank