InteligoUlica: Al. Armii Ludowej 26
00-637, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.inteligo.pl

 

Kontakt

Inteligo Financial Services S.A.

Inteligo

ul. Wspólna 47/49
00-684 Warszawa

Dla posiadaczy konta Inteligo

Fax 081 / 535 61 00

Infolinia: 0 800 121 121
(z telefonów stacjonarnych)

Infolinia: 081 / 535 67 89
(z telefonów komórkowych i z zagranicy)

Dla chcących otworzyć konto Inteligo

Infolinia: 0 801 121 121
(z telefonów stacjonarnych)

Infolinia: 081 / 535 60 00
(z telefonów komórkowych i z zagranicy)


Opis sieci

Konto Inteligo prowadzone jest przez PKO Bank Polski, bank z ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem, który jest właścicielem 100% akcji Inteligo Financial Services.

Inteligo oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych i małych firm. Jego oferta obejmuje konto internetowe (indywidualne, wspólne i firmowe), lokaty, ubezpieczenia, możliwość zakupu jednostek funduszy inwestycyjnych i obligacji, możliwość doładowania telefonów pre-paid prosto z konta oraz bezpieczne płatności przez internet.

W ramach Inteligo funkcjonują 2 rodzaje kont prywatnych: konto indywidualne, będące własnością jednej osoby oraz konto wspólne, które można otworzyć z 2 lub 3 osobami.

W ramach każdego z kont może być otwarta dowolna liczba rachunków. Pierwszy rachunek tzw. główny jest ważniejszy od pozostałych. Otwierany jest automatycznie z chwilą podpisania umowy. Klient otrzymuje do niego kartę Inteligo Visa Electron. Kolejne rachunki otwierane są w serwisie www lub przez telefon, a karta do nich dostarczana jest na życzenie.

Operacje finansowe na kontach Inteligo można wykonywać wszędzie, przez 24 godziny na dobę, przez Internet, WAP, SMS, telefon i bankomaty. Gotówkę można wpłacać bez prowizji we wszystkich oddziałach i agencjach PKO Banku Polskiego wyposażonych w terminal POS. Jest ich w sumie ponad 3 600. Posiadacze kont prywatnych mogą wypłacać bez prowizji gotówkę ze wszystkich bankomatów PKO Banku Polskiego.

Obecnie z usług Inteligo korzysta ponad 530 000 klientów.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Inteligo