macie zastrzeżenia do moich komentarzy na temat wypieków piekarni w Gorzycach ???????????? NIE MA U WAS ODWAŻNEJ OSOBY ŻEBY MI ODPOWIEDZIAŁA ?? NIE JEST WAM WSTYD ???????????????????????????????????????? NA WASZYM MIEJSCU JA BYM SIĘ WSTYDZIŁ

Data dodania: 02/10/2017

Dodał: fritz

dlaczego nie są opublikowane moje komentarze na temat fatalnego pieczywa z piekarni Gorzyce ????????????????????????

Data dodania: 01/10/2017

Dodał: fritzek

Jeszcze co do tych wypieków z piekarni Gorzyce , WSZYSTKO SŁONE NAWET ROGALIKI , NIGDY NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY ROGALIKI SOLIĆ !!! A na telefony kierownictwo piekarni nie odpowiada Jednym słowem MAKABRA Z PIECZYWEM Z GORZYC !!!!!!!!

Data dodania: 01/10/2017

Dodał: fritzek

Jestem klientem SPARU odkąd powstał w Pszowie , wszystko było OK , pieczywo z Gorzyc naprawdę było super, cały czas go człowiek kupował zresztą nie tylko ja inni też te wypieki chwalili. Ale teraz od dłuższego czasu te wyroby to makabra naprawdę .

Data dodania: 01/10/2017

Dodał: fritzek

Witam moja ocena jest negatywna z powodu obsługi psuje wizerunek sieci Spar,

Data dodania: 03/09/2017

Dodał: topola 

Bardzo fajny sklep,miła i kompetentna obsługa:0 Super tu robić zakupy wszystko jest pod ręką polecam serdecznie :)

Data dodania: 28/04/2017

Dodała: stały klient

mobbing

Data dodania: 11/02/2017

Dodała: kocimietka

Panie przemiłe dla klientów, zagadają zawsze choćby o pogodzie - wielki plus za wspaniałą swojską atmosferę. I ogromnym zaskoczeniem również są właściciele i sprawiają że każdy klient jest traktowany indywidualnie, pierwsi mówią dzień dobry.

Data dodania: 14/01/2017

Dodała: Iwona

Te zmiany kadrowe na dziale mięsnym nic nie dają! Obsługa jaka była, taka jest! Nic tylko plotkowanie im w głowach. Nowe panie również! Ale co się dziwić, skoro tej, która jest najbardziej opryskliwa nikt nie umie postawić do pionu!

Data dodania: 26/08/2016

Dodał: bardzo niezadowolony klient

Czy panie na dziale mięsnym zaczną kiedyś obsługiwać klientów czy wiecznie będą ich tylko obgadywać ? kolejka jak nie wiem a one stoją i rozmawiają sobie jakby nie były w pracy. I jeszcze jedno ... nie zaszkodzi być troszkę milszym dla klienta!

Data dodania: 11/07/2016

Dodała: agrest
1 2 3 4 5 ...    Następna strona