Ideal HotelsUlica: Belwederska 23
00-761, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.idealhotels.pl

 

Kontakt

Investon Sp. z o.o.

Tel. 022 / 730 64 10

Fax 022 / 730 64 11

Ideal Hotels

ul. Śniadeckich17
00-654 Warszawa

Tel. 022 / 622 40 10

Ocena dla sieci Ideal Hotels

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Ideal Hotels


Opis sieci

Sieć Ideal Hotels należy do spółki INVESTON, która zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem siecią hoteli na terenie Polski.

Początkowo firma koncentrowała się na budowie sieci hoteli ekonomiczno - tranzytowych zlokalizowanych przy skrzyżowaniach głównych szlaków komunikacyjnych biegnących przez Polskę. W 2006 roku spółka zajęła się zarządzaniem siecią hoteli Ideal.

Jej kolejne inwestycje, czyli hotele dwu- i trzygwiazdkowe, a także pensjonaty lokalizowane będą przy głównych szlakach tranzytowych, przy drogach wjazdowych do największych miast oraz w ich centrach. Najbliższe planowane realizacje to Gdańsk i Warszawa.

W ramach sieci funkcjonują obecnie 2 hotele zlokalizowane w Świebodzinie i Pruszkowie. Pierwszy z nich funkcjonuje od 2003, drugi od 2004 roku. W każdym z nich znajdują się duże, przestronne pokoje z łazienką spełniające wymogi powierzchni dla hoteli 4 gwiazdkowych oraz klimatyzowane sale konferencyjne, restauracja i bar. Hotele przystosowane są ponadto dla osób niepełnosprawnych.

Duży nacisk sieć kładzie na bezpieczeństwo swoich gości i klientów. W tym celu w pokojach zainstalowane są elektroniczne zamki (dostęp na kartę magnetyczną), a na terenie hoteli znajdują się parkingi strzeżone, dyskretny monitoring, ochrona oraz nowoczesne instalacje pożarowe.

Hotel Ideal w Pruszkowie, położony przy zabytkowym Parku Potulickich jest alternatywą dla hoteli położonych w centrum Warszawy. Gwarantuje relaks, ciszę i spokój oraz kameralną atmosferę małego miasteczka.

Oferuje obsługę indywidualnych pobytów służbowych, związanych z Warszawą
lub południowo-zachodnim Mazowszem, organizację pobytów turystycznych: weekendowych i kilkudniowych, przygotowanie i realizację wydarzeń firmowych takich jak szkolenia, konferencje i spotkania oraz imprezy integracyjne, przygotowanie i realizację imprez okolicznościowych dla osób prywatnych w hotelu oraz w formie wyjazdowej.

Oferta Hotelu Ideal w Świebodzinie nawiązuje do stylu wygodnych, ale ekonomicznych hoteli i skierowana jest głównie do osób podróżujących po zachodniej Polsce. Hotel specjalizuje się ponadto w organizacji szkoleń, konferencji oraz działań typu team building.

Jest idealnym miejscem do organizacji pobytów wypoczynkowych, tranzytowych (przerw w podróży), przyjęć okolicznościowych, ceremonii ślubnych, wystaw i wernisaży, spotkań integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych oraz szkoleń i konferencji.

W swojej ofercie Hotel w Świebodzinie posiada interesującą oprawę artystyczną w postaci występu zespołów grających muzykę cygańska, celtycką, jazz, flamenco, występu iluzjonisty czy kabaretu.

Wielkość sieci

Sieć Ideal Hotels posiada 2 placówki (oddziały), w 2 miastach, z 2 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Wojska Polskiego 12, 66-200 Świebodzin
2.
ul. Bolesława Prusa 1, 05-800 Pruszków
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Ideal Hotels

Jestem aktualnie w hotelu, przyjechaliśmy z małym synkiem na kilka dni, jest sobota- wracamy z Berlina, jest 22:00, a hotel zamienia się w remizę. Pełno pijanych ludzi krzyczących na cały głos, hucząca muzyka tak, aż podłoga się trzęsie w pokoju...

Data dodania: 30/11/2013

Dodał: Szreku


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Ideal Hotels